O MNIE

"Every journey begins with just a little step"
O MNIE
Witaj na moim blogu. Bardzo cieszę się, że mogę z Tobą spędzić trochę czasu w moim miejscu:) Mam na imię Ola, mam 19 lat i jestem studentką. Pochodzę z niewielkiej miejscowości na południu Polski, która jest najpiękniejszym i najlepszym miejscem na Ziemi.  Uwielbiam podróże i tak naprawdę czuję się dobrze niemal wszędzie, mimo wszystko zawsze z ogromnym uśmiechem wracam w rodzinne strony.

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Poszukuję w życiu równowagi, codziennie uczę się optymizmu i czerpania radości z najmniejszych wydarzeń, celebruję cenne, ulotne chwile. Poszukuję inspiracji we wszystkim, co mnie otacza.
Najważniejszą częścią mojego życia jest Bóg i muzyka. Klawisze fortepianu pomagają mi się zrelaksować i oczyścić umysł. Oprócz tego w wolnych chwilach lubię czytać książki, oglądać ambitne filmy, a także fotografować. Wspaniałą dla mnie rzeczą jest spędzenie czasu przy dobrej kawie ( w dużych ilościach!) i rozmowie z drugą osobą (jeśli kiedyś chciałbyś/ chciałabyś porozmawiać ze mną, pisz śmiało! Naprawdę ;-)).
Najwięcej o mnie dowiesz się po prostu odwiedzając tę stronę i czytając moją (miejmy nadzieję , ciekawą) pisaninę ;)


O BLOGU
Historia z blogowaniem sięga u mnie co najmniej czterech lat wstecz, leczy były to przeważnie nieudolne próby pisania o czymkolwiek, ewentualnie strony kończyły w czeluściach internetu i nikt o nich nie pamiętał. Ostatnie przeżycia przekonały mnie, że pisanie do część mojego życia, że nie potrafię wytrzymać bez miejsca gdzie mogę coś trochę popisać i pochwalić się moimi fotograficznymi próbami.
Un Petit Rêve to próba uchwycenia tego, co ulotne. Złapania oddechu w codziennym pośpiechu. Zatrzymania się na chwilę na kawę i docenienia małych rzeczy na co dzień. Mam nadzieję, że spodoba Ci się to miejsce i zostaniesz tutaj na dłużej! 


No comments:

Post a Comment