26 November 2016

WRACAM ...

...nie wiem, który raz z kolei. 
Nie wiem ile razy jeszcze będę wracać.
W moim życiu zaszło bardzo dużo zmian, przeżyłam też lekkie załamanie nerwowe. Nic nie wydawało się takie samo i długo myślałam, że utknęłam w jakiejś dziwnej, tragicznej czasoprzestrzeni, z której nie wydostanę się już nigdy. Zwykłe czynności nie sprawiały mi szczęścia, a moje pasje ot tak po prostu przestały nagle być pasjami. Myślę, że opowiem o tym coś więcej, ale nie teraz. Kiedyś przyjdzie na to czas. Wiele razy, kiedy przerywałam blogowanie, myślałam, że nie nadaję się do tego, bo nie potrafię wytrzymać w pisaniu, że nigdy już nie będę prowadzić bloga, bo to bez sensu. I podejrzewam, że napiszę jeszcze wiele postów tego typu (oby nie! naprawdę chcę być dobrą blogerką! ). Ale chcę tu być jak najdłużej. Ilekroć wchodziłam na tę stronę, na której tak brakuje nowych postów, było mi przykro. Stworzyłam to miejsce dla siebie i ludzi o podobnym toku myślenia i podobnym spojrzeniu na świat. Spodobało mi się to miejsce, naprawdę. Dlatego chcę chociaż jedną rzecz wżyciu zrobić raz i porządnie. Nie dbam o popularność ani o liczbę czytelników (oczywiście, że chcę Was mieć jak najwięcej, chcę poznawać ludzi podobnych do mnie!). Chcę, żeby to było moje miejsce, żeby było miejscem dla innych i żeby było jak najlepsze! 
Dlatego reaktywuję tę stronę. Mam trochę inną koncepcję prowadzenia jej, mam nadzieję, że lepszą od poprzedniej. Uświadomiłam sobie, że dzięki niej trochę się rozwijam, a to mi teraz jest bardzo potrzebne. Potrzebuję ruszyć do przodu, potrzebuję nowych pokładów energii, nowych pomysłów, nowego życia. 
Jedni czekają z tymi zmianami, z tą "nową ja" na nowy rok. Ja chcę zacząć teraz. 
Mam nadzieję, że spodoba Wam się tutaj. Już nie chcę stąd uciekać. Chcę, żeby to było moje i Wasze miejsce. 
Zapraszam!

2 comments:

  1. Wiedziałem że wrócisz :P Nie chodzi o to żeby robić codzień wpis na siłe. Lepiej robić to raz na jakiś czas ale z przyjemnością i jakością. Nie licz ile razy już tu wracałaś. Ważne poprostu ze jesteś tu znów :)PS piękny zachód słońca ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję za te słowa! To jeszcze większa motywacja do ponownego działania! :) ;)

      Delete